Türkiye​​​​​​​

Sayın Mehrab Jalili

Sayın : Mehrab JaliliDigisakht üretici ve alıcıyın yanında durmakla ve tarafların arasına geçmemekle anlaşma taraflarına doğru, adil ve kalıcı anlaşmaya ulaşmak için yardım ediyor.
 Ürün bilgilerini ve siz ile üreticinin yerli dil ile iletişim yapmasını sağlamak Digisakht'ın hizmetlerinderdir. Öte yandan biz muteber ve uygun standartlara sahip olan üreticileri size tanitmakla ve vasıta maliyetleri ortadan kaldırarmakla sizin zaman ve maliyetlerinizi tassaruf etmesini sağlıyoruz. Ayrıca orijinal olmayan ürünleri satın alma ve yahut kendini üretici tanıttıran dolandırıcı komisyonculardan satın alma gibi sorunları önlüyoruz.
Yakın gelecekte tüm muteber üreticileri hızlı şekilde göz atma ve onların iletişim bilgilerine çeşitli bölümlerde ulaşma, ürün kataloglarını farklı dillerde indirm ve temel inşaat ürünlerinin güncelleşmiş fiyatlarları Digisakht'ın ücretsiz ayrıcalıklı özelliklerine dahil olmak üzere sunulacaktır.
 
Ürünün özelliklerini sağlamak veya satıcıya para ödemek için ürünü göndermeden önce onu ziyaret emteniz gerekiyorsa Digisakht, üretici ile koordine olarak ve ürünün mekanına ulaşmakla size üründen resim, video ve kendi gözlem raporunu gönderecektir.
 
Kendi taleplerinizi bu sayfadan bize iletebilir veya taleplerinizi ülkenizde bizim temsimilcimize söyleyebilersiniz, ayrıca aşağıdakı forum aracılığıyla temsilicinin performansı ile ilgili bakışınızı bize iletebilirsiniz.

Sayın : Mehrab Jalili


Digisakht'in 
Türkiye​​​​​​​ ülkesinide münhasır acentesi
Email: Turkey@digisakht.com
 
İran ülkesi, petrol,doğal gaz gibi çok miktarda doğal rezervlere başta sahip olmak üzere ayrıca metal, taş kaynakları ve mansap endüstrisini kullanarak polimer malzemeler, plastikler, çelik, bakır, bitüm vb gibi çok sayıda ürünlerin hammaddesini üretiyor. Ayrıca bu ülkede vasifli işgüçü yanı sıra unuz işgücü, mallar,yapı ekipmanı gibi çeşitli ürünlerin üretiminde önemli avantajı vardır. Bütün bu özellikleri stratejik transit mevki, hem deniz hem de karaya uygun erişim ile birlikte, İranlı üreticilerin ihtiyaçlarının karşılanmasına yardım ediyor.
Ancak uygun bir anlaşma ve binanız için gerekli uygun fiyatlı mal tedariki yapma için muteber İranlı üreticilerileriyle doğrudan erişim gerekiyor. Bu muteber üreticiler kendi ürün ihraçatları için gerekli standartlar ve özel tesislere sahiptir.

Send

Send

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.