DigiSakht Services

خدمات 

خدمات ما
​​​​​​​
سعی کردیم خدمات خود را در دو بسته اصلی و بسته سوم شامل خدمات ویژه به شکلی ساده و البته بدون زواید بلا استفاده در راستای هدف اصلی Digisakht که همان معرفی و عرضه محصولات تولید ایران در حوزه صنعت راه ساختمان به بازارهای جهانی است تعریف و تدوین نمائیم.
علی رغم مبالغ ناچیز حق الزحمه دریافتی و شفافیت کامل در هزینه ها، گزارش های خروجی کاملا موجز، هدفمند و کاربردی بوده و نتایج عملی فعالیتها قابل رصد و ملموس خواهد بود.
هدف Digisakht در ارائه خدمات ذکر شده ارائه گزارش نیست بلکه گزارش های حرفه ای و مدیریتی که با جمع بندی بررسی ها و اطلاعات گردآوری شده و تحریر تحلیل ها تدوین و ارائه می شوند به عنوان مراحلی مهم از توسعه بازار فروش محصول شما بوده و این مجموعه هدفی غیر از فروش نهایی محصولات شما به مشتریان بالقوه خارجی دنبال نمیکند و سعی کردیم در این مسیر از اقدامات اضافی و هزینه های غیر ضروری اجتناب نمائید.​​​​​​​

خدمات عمومی

ثبت محصول

معرفی محصولات در سایت

تولیدکنندگان ایرانی کالاهای ساختمانی می توانند به صورت رایگان اطلاعات خود و محصولات تولیدی را با رعایت شرایط زیر در Digisakht  درج نمایند تا در دسترس اعضای خارجی ما قرار بگیرد؛​​​​​​​
​​​​​​​

1- تکمیل فرم مربوطه با اطلاعات صحیح
2- بارگزاری فایل PDF کاتالوگ محصولات با کیفیت تصاویر و طراحی مناسب و حداقل به دو زبان فارسی و انگلیسی
3- تکمیل و ارسال فایل متنی کلیدواژه های مرتبط با صنعت و محصولات تولیدی(مطابق این نمونه)
4- بارگزاری تصویر گواهی نامه ها، پروانه ها و استانداردهای اخذ شده

خدمات اختصاصی

بسته معرفی و عرضه محصول

این بسته شامل دو مرحله الف و ب می باشد به نحوی که مرحله الف پیش نیاز مرحله ب خواهد بود.
ثبت اطلاعات تولید کننده در سایت
عقد قرارداد همکاری و پرداخت هزینه مرحله الف

الف

مرحله الف {مدت: حداکثر یک ماه}
​​​​​​​

>>>   بررسی تخصصی سایت تولید کننده و ارائه نکات اصلاحی پیشنهادی
>>>   طراحی و ترجمه کاتالوگ به زبان غالب در بازارهای هدف تعیین شده و تدوین نسخه PDF (عکاسی را شامل نمیگردد)
>>>   انجام مطالعات و بررسی های دسکتاپی و همچنین میدانی در کشور هدف و تحویل گزارش مرحله الف که شامل موارد ذیل می باشد:
​​​​​​​

1- استانداردها، قوانین،تعرفه های گمرکی و مقررات مربوط به دسته محصول موردنظر در بازار هدف.
2- معرفی کشورهای رقیب تامین کننده کالای مشابه (جایگزین)، تولیدکنندگان داخلی به همراه طیف قیمتی و سطح کیفی آنها در بازار هدف.
3- معرفی و ارائه اطلاعات تماس پیمانکاران و مشاوران برتر محلی و خارجی در حوزه پروژه های مرتبط با محصول.
4- معرفی و ارائه اطلاعات تماس بازرگانان و تجار با سابقه در زمینه محصول موردنظر.
5- معرفی و ارائه اطلاعات تماس تولیدکنندگان واسط در صنعت مربوطه (تولید کنندگانی که محصول ما، مواد اولیه آنها می باشد)
6-
 معرفی و ارائه اطلاعات تماس فروشگاه های عمده و زنجیره ای در حوزه ساختمان و یا در زمینه محصول مشخص شده.
7- بررسی امکانات و ظرفیت ارائه محصول در ویترین ها و شوروم های اشتراکی.
8- معرفی مدیوم های موثر برای تبلیغات در زمینه محصولات ساختمانی در بازار هدف.
9- گام های اجرایی پیشنهادی.

ب

نسخه قابل دانلود

نماینده مستقر Digisakht در کشور هدف در قالب پلتفرم آنلاین (مدیریت ارتباط و فعالیت ها) با سرعت به ارائه اقدامات انجام شده، نتایج جلسات حضوری و نتایج وظایف محول شده از جانب تولید کننده می پردازد بطوریکه تمام اقدامات، زمان انجام آنها وظایف محول شده و میزان پیشرفت قابل رصد و نظارت می باشد.​​​​​​​

مرحله ب {مدت: 2 ماه}

اقدامات عملیاتی معرفی و تبلیغ
1- تدوین و ارائه برنامه تبلیغاتی و بودجه موردنظر.
2-  تائید برنامه و پرداخت توسط تولیدکننده.
2-  اجرای برنامه تائید شده.             
(SMS، Email، سایت های معتبر، مراجعه حضوری، نشریات، رسانه های محیطی، تلفن، ...)

پیگیری حضوری در بازار هدف
    اختصاص نماینده مستقر در کشور هدف و مسلط به زبان و فرهنگ محلی که مستقیما با رابط بازرگانی تولیدکننده در ارتباط می باشد جهت پیگیری مشتریان بالقوه، شرکت در جلسات حقوقی و دیگر فعالیت های مرتبط با معرفی و عرضه که از جانب تولید کننده ابلاغ می شود.
*    لازم به ذکر است که ارتباط و ابلاغ کار به نماینده مستقیم و همچنین ارائه گزارش از طریق سامانه الکترونیکی آنلاین انجام می گردد.
*    سرویس پاسخگویی به تلفن (شماره مستقل) در کشور هدف و به زبان محلی همان کشور : هزینه متناسب با کشور هدف در ماه.

خدمات کارگزاری

بسته خدمات کارگزاری

خدمات کارگزاری همانطور که از نامش پیداست امکان انجام خدمات سفارشی مورد نیاز تولیدکننده را فراهم می آورد و محدوده آن کاملا انعطاف پذیر می باشد، به عنوان مثال در صورتیکه تولیدکننده نیروی انسانی، دانش و امکانات لازم برای پوشش نیازهای مربوط به ارتباط با مشتری خارجی، دریافت سفارش، انجام پیگیری ها، نیل به توافق روی ابعاد مهم قراردادی و ... را در اختیار نداشته باشد یا تصمیم به برون سپاری بخشی یا تمام آن را جهت مدیریت هزینه های شرکت داشته باشد می تواند از خدمات ما در این بخش استفاده نماید.
به هرحال با توجه به طیف وسیع خدمات و نیازها و شرایط متنوع تولیدکنندگان، Digisakht  با درخواست تولیدکننده و احصا نیازهای وی خدمات موردنیاز و شرایط ارائه آن را در قالب سند پیشنهاد ارائه نموده و پس از حصول توافق و عقد قرارداد مربوطه به ایفای تعهدات خود می پردازد.
فرآیند زیر نشان دهنده فرآیند انجام کار در تمام خدماتی است که در این صفحه معرفی شد، در این فلوچارت می توانید به سادگی توالی اقدامات و رابطه بین بسته های خدمات را مشاهده نمائید.

فرآیند

خدمات ویژه
​​​​​​​

علاوه بر بسته های اختصاصی صدرالاشاره، Digisakht با توجه به تجارب پیشین خود و همچنین با استفاده از ظرفیت های منحصربفرد همکاران و شرکای خود دو خدمت ویژه نیز طراحی نموده است:
​​​​​​​
1. مطالعات بین المللی بازار و ارائه برنامه استراتژیک و برنامه فرود نرم جهت ورود به بازارهای منطقه اروپای شرقی و حوزه بالکان در همکاری با شرکت های مشاور مجرب بین المللی حاضر در همان مناطق برای مجموعه های تولیدی که ظرفیت و استانداردهای لازم را دارا باشند، همچنین با توجه به اینکه مجموعه Digisakht نمایندگی برخی مشاوران بین المللی در حوزه مطالعات اقتصادی و بازرگانی را دارا می باشد و طرف قرارداد شرکت های اروپایی برای برنامه ریزی جهت ورود به بازار ایران می باشد، معرفی حرفه ای و با استانداردهای بین المللی تولیدکنندگان ایرانی به آن شرکت ها نیز می تواند در دستورکار قرار بگیرد.

2. ارائه خدمات تخصصی حقوقی در عقد قراردادهای تجاری و همچنین ارائه مشاوره های حقوقی در قالب قراردادهای بلندمدت و شرکت وکلای همکار Digisakht  در جلسات مورد نیاز تولیدکننده.

DigiSakht Services